Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    Ma megjött a Cooler Master IC Essential - terheletlenül nem mutat különbséget a gyári Intel-hez képest, de ha meghajtom a gépet, akkor 20 fokkal kevesebb!!! :Y :Y :Y

    Azt hittem, hogy itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter így hát lekentem és vissza az Intel pasztát, majd kinyomtam a gép szemét; 96C° a 3820QM :Y oké, akkor alkoholos mosás, vissza az IC Essential; és megállt 75 foknál! :K

    Úgyhogy melegében benne is hagytam a 3820QM-et a kis G46-ban, úgyhogy most már komoly számítási kapacitással bír a kis vas. Ja, és az IntelHD nem sz@rakodik. Amit igazán nem is értek, mert a 3612QM eleve gyengébb, hűvösebb proci és mégis minden 4-5-ik indításnál valami összeakadt a szilíciumban, mert előjött a desktop és a feladatkezelőn kívül semmi nem volt hajlandó működni. Majd kb egy perc után villant egyet a képernyő és kiírta a gép, hogy az Intel illesztőprogramja durcáskodott... :U

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák