Új hozzászólás Aktív témák

  • baro32

    aktív tag

    Szevasztok

    Na most már nem tudom mit csináljak vagyis méregből rendeltem 2DB Kingston 1600-as 8GB-os 1,35v-os memória modulokat mert az SK Hynix 1600-as 8GB-os 1,35v-os memóriámnak nem találtam meg a párját.
    Mert ugyebár azt olvastam itt is meg ott is hogy az 1,35v-os mellett nem nagyon jó az 1,5v-os memória mert hosszú távon ÁLLÍTÓLAG tönkre teszi a memória vezérlőt ami ugyebár a CPU-ban van az meg ennél a tipus-nál asus g750jz az alaplapra van forrasztva ami ha tönkremegy akkor nem olcsó mulatság.
    Ezért inkább úgy döntöttem biztos ami biztos alapon veszek bele két egyforma modult.
    Aminek nem nagyon örülök mert 38,769 Ft szállítással eggyütt de nehogy már ez miatt mennyen tönkre a laptop és majd inkább a benne lévőt meg próbálom eladni hátha valakinek szüksége lessz rá ugy mint nekem.
    Olyanokat olvastam hogy a nem összeférés okozhat nagyobb hőt(mondjuk ezt eggyáltalán nem tapasztalom) ami jobban terheli a memória vezérlőt és hosszabb távon tönkremehet.

    [ Szerkesztve ]

    HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

Új hozzászólás Aktív témák