Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrystall

    senior tag

    Ha valakit érdekelne kamera nyers videó:

    Mejött az új kamerám: Samsung HMX-S10.

    Eredetileg Canont akartam, de felkeltette ez a kis cucc az érdeklődésemet. Ez a HMX-S a Samsung top szériája kézikamerából. Érdekes kütyü: van benne egy gyűrű, amivel manuális beállítást lehet csinálni felvétel közben fókusz meg pár egyéb dolog tekintetében, és elég finoman lehet állítani. Full HD 1080 50i-ben vagy 25 p-ben vesz, meg még pár egyéb felbontásban, pl. 720p, 480p. Ami nagyon meglepett, az LCD: 3.5"-ös, és nagyon jó felbontású. Nagyon meglepett, hogy milyen nagy. Látni lehet rajta szépen mindent, a fókuszt is jól lehet rajta állítani. Van még rajta mikrofonbemenet is, hál istennek a rendes kis jack-es, nem a mini jack, úgyhogy nem kell mindenféle adaptert bele dugdosni. A kamera amúgy viszonylag nagy, sokkal nagyobb, mint az olcsóbb kézikamerák. Van benne anyag, jól össze van rakva különben.

    A többiről beszéljenek a tesztvideók:
    [link]

    Ezek 720p-s felvételek. A gépem szaggatja a Full HD felvételeit, inkább felvettem 720p-ben, azt jobban viszi, Ha szaggat, akkor nézzétek meg TV-n usb-ről, mondjuk nekem a TV nem olvassa a videóit, nem tudom miért, pedig mp4 formátumúak, a TV-m azt elvileg tudja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák