Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • új kérdező

    csendes tag

    Újra itt. Köszönöm a hozzá szólásokat. Millio környéki kamerák nembiztos hogy annyival jobbak, mint amennyivel többe kerülnek. Elnéztem egy kettőt, hát leírásban tényleg nem mind több. Némelyiken sok gomb meg kapcsolo, körülményesebb a kezelés. Kérdés, hogy az előnyére válik vagy sem felvételkor. Nem mondhatom, hogy most mindenki állj, mert pötyögök a kamerán és még félre is nyomhatja az ember, ha éppen odaesik egy gomb ahova nem kellene. meg többnél láttam, hogy szalagra vesz fel, annak meg elég hosszú az átvételi ideje, ha nincs valami gyorsmásolás, amiről még nem hallottam, hogy létezne. És nem utolsó sorban a drága kamera miatt az árnak is magasnak kellene lennie, hogy egyszer kitermeljem az árát, aminek meg az a következménye, hogy senki se fog velem szóba állni.
    Olvasom itt, hogy nem minden kamera-tv párosítás ad zökkenőmentes lejátszást. Erre én mit léphetek, ha már megvan a felvétel, vagy az legyen a megrendelő gondja, ha az ő tv-je nem vagy nem jól játsza le a felvételeimet?
    Mi az az inteligens zoom?

Új hozzászólás Aktív témák