Új hozzászólás Aktív témák

  • bigmasterg

    addikt

    Próbálgattam a k3003-on a filtereket.
    Kedves AKG, ennek így mi értelme volt?
    Igazából a reference-en kívül egyik sem jó, pedig lehetett volna benne potenciál.
    Bass boost-al saját magához képest eltűnnek a részletek, terjengősek lesznek a mélyek és néhol a mennyiség is fölöslegesen sok. De azért van az az elektornikus stílus, amivel hallgatható.

    High boost filterrel vékonyka lesz a hang. Ok, erre számítottam, de a magasakat túlzásba viszi. Most AK120al hallgattam, ami egy nyugodt hangú cucc, ezzel még egész emészthető volt, de más forrásról volt, hogy határozottan éles, bántó hangja volt ezzel a filterrel. Itt van mellette a BW B2, ami egy (technikailag gyengébb) magasba húzó füles, kevés méllyel, de mégsem bántó, kellemes hanggal. Itt is az a verdikt, hogy nem mélyekre épülő, klasszikus / akkusztikus zenéket el lehet így hallgatni vele. De...

    Marad a reference filter, azzal minden a helyén van.
    Pedig meglett volna a lehetőség, ha a bass boost, csak egy kicsit emelt volna a mélyeken és kevesebbet tompított volna, illetve a high boost-ot is vehették volna finomabbra. Akkor még rendszeresen használtam volna őket, de így mennek vissza szépen a helyükre a füles dobozába.

Új hozzászólás Aktív témák