Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz vicze #67390 üzenetére

    No:

    Populáris, mert élettelen (nekem) tehát semmi megkapó nincs benne...nem a populáris hangzásra értem, ahol megnyomják a középszéleket, hogy hifipisti elájuljon..nem itt ilyen nincs, ebből a szempontból (mint írtam is) nagyon jól összerakott...csak számomra nincs benne élet...és ezzel a steril jelzőt is megválaszoltam.

    Itt a populáris jelző arra vonatkozik, hogy mindhárom tartomány egyenletesen ki van pipálva, mindenki elvégezte a dolgát... :)

    Pont ezért bármit hallgatsz vele, élettelen, ettől függetlenül piszkosul jól összeállított hangkép, ebbe nem tudnék belekötni...sony gyakran csinál ilyet, hogy annyira analitikusra sikeredik a hangkép, hogy porzik az ember torka...na erre vannak a meleg hangú források, amik ezt szépen ellensúlyozzák, nedűt adnak hozzá...mivel az AK240 is eléggé sima hangú, így a "valós" hangkép közeli állapotokat modellezte számomra...

    Félre ne érts, én most nem alázom a fülest, mert egy marha jól összerakott valami, számomra még kényelmetlen sem volt igazán, csak szokatlan...de nekem hiányzott belőle a szikra, az áramlás...

Új hozzászólás Aktív témák