Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    válasz kemcso #59001 üzenetére

    szerintem minél tapasztaltabb valaki, annál jobban tudja, hogy mi az "általános igény"
    főleg 10 ezer alatt az embereknek nincs semmi tapasztalata a jó fülesekkel, és amíg abban a kategóriában keres, addig nem is lesz szükség arra, hogy egyéni igényeknek megfeleljen az ajánló, az is elég, ha 2-3 jelentősen különböző (de több egymástól nem nagyon eltérő füleseket tartalmazó) hangzáskép között tud választani a kérdező
    illetve te is annak ellenére, hogy tudod mi az, ami neked tetszik, simán tudod azt is, hogy egy átlagos embernek ez tetszene, vagy nem. azaz tudsz egy abszolút és egy szubjektív értékelést is létrehozni. és ha 4-5 ember létrehozná a saját abszolút értékelését, akkor az már bőven elég lenne, nem hiszem, hogy ezek egymástól jelentősen eltérőek lennének még akkor sem, ha térben és időben is egymástól eltérően keletkeznek

    szerk: a füles találkozó is egy remek alkalom, hogy az abszolút értékelések megszülessenek, én szívesen vállalom azt, hogy mindenki véleményét rögzítem és összesítem az összes oda elvitt eszközről. aztán itt megvitatjuk, hogy az összeírt tulajdonságokból mi az, ami "abszolút" tulajdonság és mi az, ami a hallgató személyes preferenciája volt, és kihagyható a jellemzésből.

    [ Szerkesztve ]

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák