Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    Azt mondják egy új füles bejáratásánál 1/3 rész a fülesé 2/3 pedig a célszemélyé, ami ebben az esetben az agy (tudat) hozzászok(tat)ását jelenti az adott hanghoz. Normál esetben ekkor derül fény arra is, hogy szeretjük-e hosszú távon az adott fülest (hangot) avagy sem...ez persze sok más hangkeltővel is hasonlóan van.
    A Westone W4R-rel pont ugyanígy jártam...eleinte a W30 után ami egy lágy, enyhe V karakter (szerintem mélyközép kiemeléses és magasban visszafogott kissé...ennyi) kissé meglepett a "modora"...kíméletlen, bemutatja a hibákat, elemez, analitikus...rögtön eladóvá vált...

    Aztán úgy adódott hogy használnom kellett...2 hét után...átlendült...megjött a westone-os érzés...minden sima lett, éreztem milyen részletes, a tér teteje mennyivel jobban hallható, a zongorák, hegedűk magas hangjai sohasem voltak ennyire érthetőek...

    van tehát a 2/3-ban igazság...adjunk időt a fülesünknek, ne mondjunk róla negatív véleményt...neki is idó kell...nekünk is...és lehet hogy mi lassabban járatódunk be... :)

    Az már az egyéni tragédiám hogy beteg módon egyre nagyobb magasságokba vágyom - nem tudom mi ez, egy emlékkép hajszolása, berögzültség, vagy egyszerű idiotizmus...férfias játékként emlegetik sokan - de újra eladóvá vált, mert jövő hónap elején érkezik a NAGY Ő...persze ebből a topik is profitálhat, hallható lesz majd füles találkozón...

Új hozzászólás Aktív témák