Új hozzászólás Aktív témák

  • forgonati

    őstag

    válasz Dicker #27286 üzenetére

    Nem hinném hogy sérült a membrán, mert jól szól, úgy értem hogy nem recseg, nem torzít, meg semmi ilyesmi. Ráadásul mindkét membrán ugyanúgy recseg, annak meg szerintem nem sok esély van hogy mindkét membrán ugyanúgy sérült... A régi fülesemmel is meg-megrccsent ha erősebben dugtam a fülembe, ennél meg szerintem azért fokozottabb ez a recsegés mert ahogy a rajzon is van, a klasszikus megoldással ellentétben itt a membrán még közelebb van a dobhártyához, így bedugásnál kevesebb helye van az összepréselt levegőnek. Legalábbis én így spekulálok...
    Amit viszont nem értek, hogy miért gondolják a JVC-nél hogy ez jó? Mert hogy a 80 dolcsis fülesük is ilyen felépítésű :U

    A bejáratást meg azért kérdeztem mert ez egyszerűen minőségben elmarad a régitől. .A közepek mintha zárt ajtó mögül jönnének, a magasak meg erősek, mintha olyan 15 kHz körül lenne egy jó nagy kiemelés. Nem jó hallgatni, na.
    Asszem csak reménykedhetek hogy járatással javulni fog a minősége. Pár napra megküldöm néhány zajjal, hadd szóljon egész éjjel, aztán meglátom mennyit változik. Adok neki vagy 2 hetet, megpróbálom minél többet használni, ha nem lesz jobb a réginél (azt gondolom hogy egy totál alap 8-10 EUR-os fülesnél nem olyan nehéz jobban szólni) akkor túl is adtam rajta, mert ez most így jelenleg mindenképp visszalépés ahogy most szól... Ráadásul több mint 2x annyiért.

    Keelah Se'lai!

Új hozzászólás Aktív témák