Új hozzászólás Aktív témák

  • bigmasterg

    addikt

    Ma (illetve tegnap) megint eggyel több fülhallgatóm lett.

    Illetve egy 3 harangos xears gumi is az asztalomra került.

    Ez a tripla nekem nem a legjobb, kisebbek és keményebbek a harangjai, mint a gyári duplának, kicsit kényelmetlen.

    Az első képből azt hiszem, rájöttetek, hogy egy xr120pro II az új fülhallgatóm.
    Elsőre nem volt a legkényelmesebb darab, mivel túl hosszú volt a csöve. Így hosszú csővel a dupla harang nem éppen a legjobb (nekem meg az volt a TD100-al a legkényelmesebb.)
    Thomas érdekesen gondolkozott, amikor három pár, dupla harangosat csomagolt mellé. :F
    Úgyhogy úgy döntöttem, hogy Frankenstein-eset játszok és szörnyeket alkotok. :DDD (A hosszú cső meg megfelelő platformnak tűnt ehhez.)
    Két közepes harang: (a világosabb puha, a sötétebb meg egy kemény harang)

    Puhább darab szerelés közben:

    Puha+ kicsi (háttérben meg puha + tripla):

    XL+ közepes:

    XL+ Foam:

    Dupla Foam:

    És a legbrutálisabb a Foam-al 'töltött' közepes harang:


    Hogyan raktam össze a kettőt:

    Jegyzetelnem kellett volna, hogy melyik hogy szólt, már sokra nem emlékszem pontosan. (Ezek mellett hallgattam még egy rakat sima harangot is.)
    A moddoltak között volt amelyik jól szólt, de kényelmetlen volt, volt amelyik kényelmes volt, de rosszul szólt és még pár variáció. :DDD
    Végül arra jutottam, hogy a sony ex82 és Denon ahc551 gyári közepese a legjobb rá. Most a Denoné van rajta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák