Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Xabi78 #12451 üzenetére

    Én már felajánlottam korábban is, két feltétele van a dolognak: rugalmasság a tesztelő részéről (idő, hely), meg saját fülgumik, ezt gondolom nem kell magyarázni. Idáig egyvalaki élt vele (fizik), bár teljesen más apropóból találkoztunk. Neki ha jól vettem észre kifejezetten tetszett :D De másnak is él a lehetőség, jövő héten már a TD is mellette lesz. Akár olyat is lehetne, hogy valami közös event keretében összejövünk páran (akiket érdekel), és kipróbáljátok. Hamarosan 4 modellből álló "flottám" lesz :D Utána mindenki nagyobb biztonsággal tud dönteni. Mindig jön a kérdés, hogy melyik a jobb, de pl. XR/TD viszonylatban nincs helyes válasz. Abszolút ízlés függő. Az lehet, hogy a TD többekhez áll közel, de azt sem szabad elfelejteni, hogy XR-t túl sokan még nem hallottak, és nincs is akkora hype körülötte. Ha vannak többen, akik látnak egy ilyen találkozóban fantáziát, akkor hajrá, szervezzétek le és viszem a füleseket :)

    Amúgy Xabi78, nem para, sokat nem vesztettél az emaillel, a két PDF német szöveg végig, ilyen apró betűs szekció, különböző szabályozások stb. Az email lényege a felhasználói adatok, de tulajdonképpen túl nagy jelentősége nincs. Ha írsz neki, tuti kiküldi újra.

Új hozzászólás Aktív témák