Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    Gustard H10 - első benyomások versus Lake People G103S

    Új képek: [link]

    December huszadikán vettem egy használt példányt, amely ma érkezett meg.
    Előzmények

    Ár: 110 ezer Ft (A Lake People G103S-t olyan 60-70 ezer körül lehet eladni majd szerintem)

    Külső: Nekem tetszik, olyan videolejátszó feeling, elől szerencsére nincs leverődés\kopás, kivéve a jack-nél, de az úgyis takarva van. Mindenhol fém vagy szálcsziszolt fém, még a hangerőgombja is. Talán a bekapcsológomb műanyag egyedül. A LED fénye nem bántóan erős, talán a G103S-é erősebb volt (ami persze negatívum).

    Belső: szemrevételezve mind a négy pontján Burson V5i opa van. A többihez nem értek. :)

    Hang: Igazából lényegében az jött be mint amire számítottam, a G103S-hez képest a basszus javult, határozottabb, ütősebb lett, és a HD800S tere is nőtt, teresebb lett. Részletek is talán valamelyst javultak.

    Jobb lett, de nem ég és föld a két erősítő, szerintem a G103S is elég jó, de szerencsére javulást tapasztaltam.

    Még azért ezek csak az első benyomások, még kell egy kis idő hogy rendes véleményt tudjak alkotni. Vissza is kell majd térni a G103S-re is, meg kipróbálni ezekkel az RCA kábelekkel is: [link] Jelenleg a Cordial CFU 0,9 CC-val használom, mert azzal kellemesebb volt a G103S nekem, így semmi más nincs kicserélve csak az erősítő.

    Lehet visszatérek a G103S-re és akkor jövök rá igazán mekkorát javult. :)

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák