Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz ribizly #73816 üzenetére

    Tehát akkor eljutottunk oda az érvekkel, hogy már csak a szóhasználat a gond.
    Azt ha egy készülék nem tudja azt tenni, ami a feladata lenne (vagyis pontos jel reprodukció), mindezt viszonylag drágán, azt szerintem joggal lehet objektíven sz@r-nak hívni.
    De oké, belátom, egyetértek, nem szarozom le többet megígérem.

    (#73817) alphamooncam
    Én? Erőszakos? Mutasd már meg kérlek, hogy pontosan hol voltam erőszakos. Pont, hogy te használsz folyamatosan felkiáltó jeleket! Az nem tűnt fel?
    Rendben, próbáltalak meggyőzni, de elfogadom ha nem értesz egyet, sokan nem értenek, ezzel nincs is semmi bajom.
    Te itt nagyon keversz valamit.. én elfogadom, ha másnak más véleménye van (mondjuk szereti a kellemesen torzító eszközöket, sose állítottam, hogy bűn).
    Mindössze próbálom alátámasztani a saját álláspontomat és megvitatni a témát, hiszen egy fórum pont erre van! Nem is értelek komolyan... mit látsz még bele a hozzászólásaimba ami nincs is ott?
    Egyedül OPiiPO-val voltam a kelleténél durvább, elismerem, de ő meg erősen trollkodik, azt senki nem szereti...

    (#73819)Zoliee
    Szerintem a véleménycserének és az érvek ütköztetésének van értelme.
    Az irány viszont tényleg nagyon eltért attól amitől indult, vagyis, hogy van-e saját hangja egy jó DAC-nak.

    + (#73820)s4tch
    Szerinted felesleges. Szerintem meg véleményütköztetés, ami lehetne mondjuk konstruktív is. :)

    Részemről azért befejezem, ha már ennyire nem akarjátok az ilyen jellegű beszélgetést olvasni, elengedem én is :R (bár azt hittem egy fórum ilyenre van..)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák