Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz pulutodurumo #71445 üzenetére

    Bazillus Amúgy szerintem pulutodurumo is simán csak összekevert titeket az előbb

    Te pedig látatlanban ajnározol olyan cuccokat, amit sosem hallottál. Ez mennyivel jobb?

    Ha ezt nekem szántad, nem hallottam, de ilyen szintű cuccokat nem lehet megítélni negyedóra alatt egy zajos csarnokban, miközben emberek mászkálnak, meg minden.

    Ehhez idő kell, szépen otthon nyugiban élvezni, hetek és hónapok alatt, az számít, annak a véleménye, akinek VAN.

    Szóval inkább rájuk hallgatok. Van 6XX-em, ami 100%-ig hangban egy HD 650, mindenki ezt mondja, sőt a Sennheiser gyár is megerősítette.

    A HD 800, de méginkább a HD 800S JOBB mint a HD 600 széria, a vélemények 95%-a alapján. És ez a logikus. Az hol logikus, amit te mondasz, hogy a német mérnökök megfeszített munkával egy alsóbbrendű terméket terveztek, mint a korábbi csúcsmodell és sokkal drágábban akarják eladni? Nem logikus. :)

    Nem ajnározom, kikérem magamnak, csak elolvastam rengeteg véleményt, ahol mások ajnározták, erre ITT ebben a fórumban leszólják, jól van.

    A HDVD 800-ast pedig ehhez a fejeshez tervezték, pont neki való. Tudom, alibi hangja van, mi mindent tanul az ember itt.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák