Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz Remus389 #71426 üzenetére

    Mindenképp hallgasd meg azt a kombót mielőtt megveszed, mert én könnyen elképzelem, hogy a hajad fogod tépni, hogy miért adtál ki annyi pénzt, még ha féláron is jutsz hozzá.
    Nekem speciel ötödáron sem kellene sem a fejes, sem az erősítő (820, a 800 nem volt meg, nem is érdekel), legfeljebb, hogy kis haszonnal elpasszoljam valami madárnak.
    Akik azt mondják az a legjobb amit hallottak, azok semmi mást nem hallottak akkor.
    Még féltucatnyi dapot is fel tudnék sorolni amik meggyőzőbben teljesítenek pl. egy hd600 fejessel mint a hdvd820, nemhogy asztali cuccokat.
    Jótanácsként mondom, mert szerintem hatalmasat csalódnál.
    Birtokolsz egy 6-os Sennit.
    Ez a sorozata a legjobb a Sennheisernek, szerintem.
    600-650-660s mind jó fejes (Massdropos izéket, bármiket, semmit nem hallottam).
    A 800-as a jó teréről lett "legenda", egyáltalán nem a magával ragadó, zenei hangzásáról.
    Azóta viszont sok víz lefolyt a Dunán, és már nem kirívó a mezőnyből az a térhatás amit tud, egyéb technikai tudásban, zenei élmény létrehozásában meg szerintem nem kevés konkurens fejes többet nyújt.
    Röviden szólva, mostanra igen túlárazott, a 800s-sel együtt.
    A 700-as az egy kakukktojás nekem. Hiba a mátrixban. Én azt nem engedtem volna piacra, no de mindegy.
    A 820-as viszont egy igen jó fejes lett, bár van bőven konkurenciája neki is, és valamelyest túlzott ára, azért az elgondolkodtató tud lenni, főleg ha rá van kattanva az ember a márkára.

    Az elektrosztatikusokra és csöves erősítőkre tett általánosításod tapasztalatlanságra utal.
    Nem lehet általánosítani ezeket a dolgokat.
    Ilyen összegeknél gyűjts személyes tapasztalatot.
    Szánj rá némi pénzt, egyeztess szaküzletekkel demókra, utazz oda, próbálj ki amit tudsz.

Új hozzászólás Aktív témák