Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz bkercso #62474 üzenetére

    A fülhallgató ritkán van rajta, és az RCA mindig zajos sajnos, akár van fejes, akár nincs. Mondjuk azt ki fogom próbálni, hogy rákötök valami mást az RCA-kra (ugye most csak annyit tudok, hogy a rá dugott RCA kábel másik végén ott a zaj), illetve azt is, hogy húzok egy jack-RCA kábelt a fülhallgató kimenetből a hangfalra, egy tesztre jó lesz. Ferritgyűrű jó ötlet, valahol van is egy zacskóval, hogy ez eddig nem jutott eszembe... Szerk.: 1db-ot találtam csak, azt bárhová rakom (usb kábel bármelyik vége, RCA kábel bármelyik vége), nem hoz változást.

    Egyébként igen, a HDMI kábel nagyon közel van az RCA-hoz, és én is gondoltam rá, de kizárólag csak akkor van zaj, ha terhelve van a GPU. Pl. filmlejátszás közben semmi, egyszerűbb 2D játkoknál se, viszont ha valami teljesítményigényes 3D cucc húzza, akkor egyből megjelenik a probléma. Mondjuk gondolom ettől még a HDMI kábelen is kijuthat, hiszen az közvetlenül a GPU-ba van dugva. Viszont a monitor mellett van a két hangfal ugye, szóval az elhelyezéssel nem tudok sok mindent kezdeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák