Új hozzászólás Aktív témák

  • Wratek

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tudnátok-e segíteni erősítő vásárlásban? Mármint tanácsra lenne szükségem:)

    Fejhallgatóm egy Grado SR 80e készülék. Egyenlőre nincs erősítőm, de most elérkezettnek éreztem az időt, hogy legyen.

    Kettőt néztem ki Dragonfly Black és a Pro-Ject Head Box S USB .

    Nem kicsi árkülönbség van a kettő között, ezért inkább hajlok a Dragonfly felé. Mellette szól még, hogy elvileg telefonhoz is tudom használni. (Bár az nem egyértelmű nekem, hogy a Blacket is viszi a telefon, vagy csak a Redet)

    Van-e tapasztalatotok a két erősítővel, illetve tudtok-e árkategóriában (inkább a Dragonfly féle 30.000 Ft felé közelítő) alternatívát ajánlani?

    Mindkettő esetében pozitívan írnak az AV-onlineon és a Whathifin is.
    Elsősorban PC-ről, laptopról menne a muzsika, előny volna ha menne telefonon is, de nem létszükség.

    Amit még néztem az a FiiO X1 II mobil hifi lejátszó, ami elvileg erősít is, meg lejátszik is, meg cipelhetem is magammal.

    Szimpatikusabb megjelenésre a szitakötő, de ha már költök rá 30 ezrest, nem szeretnék pórul járni. Mennyivel jobb, vagy másabb a FIIO, vagy a Pro-Ject?

    Zenei hallásom egyébként nincsen (úgymondják legalábbis), úgyhogy eltekinthetünk azoktól a tételektől, amik ott vannak, de egyszerű halandó úgysem hallja :)

    Még egy bónusz kérdésem is lenne: Volna-e értelme AudioQuest JitterBug USB táp szűrő beszerzésének?

    Előre is köszönöm a segítségeteket.

Új hozzászólás Aktív témák