Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvarez81

    csendes tag

    Sziasztok!

    Otthoni gép, illetve céges laptop beépített cuccai helyet keresnék DAC-AMP kombót,
    a kb 25 ezer ft-os kategóriáig. Néztem a Logilink UA0211 -est, az FX-Audio DAC-X6-ot, XFi HD-t (E10K-t már nem, az olvasottak után )
    Átnéztem a fórumot, visszaolvastam, olvastam más fórumokat, de mégsem tudok dönteni.
    32 Ohmos füleseim vannak (régebbi PIoneer, Technics, ill HD662 EVO. Ha úgy alakul, egy Pioneer MS-5T -t vennék később) , nem is tervezem nagyon drága fülesek beszerzését, csak jó lenne picit előrébb lépni a minőségi zenehallgatás területén, az alaplapi sercegőkről. Tehát nem kell hogy nagyon fejhallgatóhoz legyen választva a DAC/AMP. Az sem kell, hogy nagyon izmos legyen, mert inkább halkan szoktam zenét hallgatni.

    Most 65 dolcsi lenne amazonról egy DAC-X6, illetve 74 EURo körül egy Logilink. A Creative meg 22 körül. Ezek közül szerintetek melyik a jobb választás, ha nem tervezem külön erősítővel megkínálni a DAC-X6-ot ? (elvileg az AMP része a gyengébb benne, mint DAC jó)
    Lehet más, itt nem szereplő kütyü is a nyertes, csak eddig ezeket láttam többet emlegetve.
    SMSL M3-ról láttam máshol sok negatív véleményt is, ezért nem raktam a listába.

    Előre is köszönöm a javaslatokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák