Új hozzászólás Aktív témák

  • crowgun

    tag

    válasz Bodz #58710 üzenetére

    Köszi srácok a kábelajánlatokat! :R :R :R

    Ma megjött DPD-vel a Z20, Z40 páros Angliából. Tapasztalatok egyelőre bejáratlanul, saját kábeleivel.

    Egy Shure SRH840-el és egy Nad VISO HP50-el próbáltam eddig. Úgy érzem, hogy az utóbbi szól igazán jól erről a láncról, a Shure annyira nem nyűgözött le, szerintem más forrás illik hozzá.

    Ha az a kérdés, hogy inkább analitikus zenehallgatásra vagy kifejezetten a zene élvezetére ajánlanám, inkább az előbbit mondom, annyira nem zenei, nem ragad magával a zene, viszont a tere és a részletessége figyelemre méltó. Bodz írta a fejes erősítőre: "Amúgy pont azért húzták le, amiért én bírom, a jó értelemben vett semmilyenségért.". Ezzel nagyjából egyet tudok érteni, egy szóval kifejezve: korrekt. Minden egyes tartomány a helyén van, energiadús, nagyon sima, kiemelésmentes hang. A poti 7 körül volt végig, 9 körül már nekem fájdalomhatáros, rengeteg tartalék van még benne, egyszerre két fejest is rá lehet kötni. Nagyjából ennyi elsőre, kíváncsi vagyok a Roland és a Supra mennyit fognak hozni. Úgy érzem, hogy egy zeneibb hangú DAC - pl. Audiolab M-DAC - esetleg kábelekkel való játszadozás azért megbolondítaná a láncot, bele lehetne rakni egy kis zeneiséget is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák