Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz bajnokpityu #5783 üzenetére

    Semmi bajom veled, csak sokszor kihagyod a szerintem-et vagy hasonlót és ezt párosítva a szélsőséges megnyilvánulásokkal amik szöges ellentétben vannak a tapasztalataimmal és úgy általában úgy veszem észre, hogy mások véleményével is, a végeredmény egy idő után bosszantó tud lenni.

    Pont ezért volna érdekes egy vakteszt, mert utána sokkal jobban lehetne hová rakni a véleményed. Ha 100%-os vaktesztet mutatnál akkor elismerném, hogy magasabb szinten állsz hallás terén, de a szélsőséges dolgok ugyan úgy szélsőségesek maradnának, mert nem Te vagy az átlag (legalábbis mint írtam úgy veszem észre, hogy a többiek is általában más véleményen vannak), ha meg megbuksz rajta akkor a placebó hatástól szenvedsz ami meg megint csak nem baj, mert nagyon sokat javít a hangon az is akár csak az alkohol például.
    A probléma inkább a szerintem-ek mellőzése egy szinte teljesen szubjektív témában.

    De mint írtam, semmi bajom veled, szóval ne vedd támadásnak. A stílusod meg szokogatom, velem sem mindig könnyű. :)

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák