Új hozzászólás Aktív témák

  • Brett001

    aktív tag

    Hali!

    Nos sikerült használtan egy Audiolab M-DAC-t vennem. :) Szeretném megköszönni, hogy néhány hete többen rábeszéltetek, hogy érdemes várni egy kicsit és nem beleugrani egy új Denonba. Egyértelműen jobb vétel, mind szolgáltatásokban, mind hangminőségben jobb az Audiolab...bár ezt így merészség kijelentenem, mert nem volt alkalmam meghallgatni a Denont. Viszont meggyőződésem, hogy az Audiolab 8000LX és a Musical Fidelity Elektra CD60 játszómhoz jobban illeszkedik az M-DAC hangzásvilágban. :R

    PC-ről most optikai S/PDIF-en keresztül hallgatom ugyanis nincs normális USB kábelem. Nem tudom, hogy egyáltalán érdemes-e USB-re váltani.

    Két kérdés:
    1. Honnan tudnék ingyenesen letölteni nagy felbontású zenéket? 192/24 il. 96/24. Eddig amit találtam oldalakat azon vagy 30 vagy 50 mp-es samplek voltak vagy komolyzene, de nekem könnyűzene vagy jazz kellene a teszteléshez. Mindenütt csak fizetős van. :(
    2. Már régóta a Foobar2000-et használom, de nemrég bukkantam egy AIMP nevezetű lejátszóra, mely szintén támogatja a WASAPI-t. Mi a véleményetek róla? Most egy kis gyors teszt után kicsit teltebbnek tűnik a hangzása a Foobarhoz képest.

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

Új hozzászólás Aktív témák