Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz Ribi #55721 üzenetére

    Őő, de pont ez az hogy azt gondoltam én is hogy a géppel / táppal van a baj... és azért adtam fel a Xonar DG statikus hangjának megoldását...

    Viszont egy BlasterX G5 ez egy szem USB-vel van bedugva és kész, nincs semmi gépből jövő jel amit felerősít, DAC szerepet is betölt is, nem csak AMP.

    @Bodz: Igen, L módban van, de amúgy semmi változás nincs a susogásban ha átkapcsolom, csak a rendes hangok lesznek olyanok hogy 30/100 fölé nem is merem tekerni a hangerőt.

    Gondoltam arra is hogy oké tényleg a táp rossz és ez az USB portot ugyan úgy negatívan befolyásolja ahogy a belső Xonar DG-t is, de mint mondtam próbáltam egy laptoppal is, és egy aktív USB hub-al is, az eredmény ugyan az. Na meg a gépben kb. egy éve volt táp cserélve (Thermaltake smart se 630w) és nem változtatott semmin, a Xonar DG előtte a régivel is nyomta a Sssssssssss-t.

    @bkercso: hát nincs mivel megmérnem, de fura lenne ha 3 táp közül egy se tudna normális feszültséget kiadni...

    Nem tudom, én kínomban már azon gondolkodtam hogy talán a konnektor földelése nem jó (ugyan arról megy mind)...

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák