Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    Sziasztok!

    Két dologban kérnék segítséget/ajánlást:

    1.: USB kábel Sanskrit DAC-hoz: valami olcsó, de jó típus kellene, ha van. Találtam a Klotz-ot az ajánlottak között, illetve valaki nemrég írt egy másik típust aminek nem emlékszem a nevére (és a HSZ.-t sem találom), de azt írta, hogy igencsak hallgató volt a változás a kínai vacakhoz képest.

    2.: Tápegységet szeretnék a DAC-hoz és a Sense V1 erősítőhöz, külön-külön persze. Év elején már futottam vele pár kört, de nem találtam hozzá valót, illetve itt se tudtatok ajánlani, hátha esetleg azóta lenne valami.

    A két tápegység kimenetei
    - DAC: DC 9v, 1.3A
    - Amp: DC 24v, 2.0A

    Nem írtam róla miután megvettem, de nagyon tetszik a rendszer, amit segítettetek összeállítani (DT990, Sense V1, Sanskrit 6th), igencsak jelentős volt az előrelépés a kis Fiio E10-hez képest (nyilván).
    Egyetlen egy téren van problémám, ez pedig a mély tartomány, amely nem teljesen elég bizonyos zenékhez (EDM, dnb stb..). Jóval feszesebb, pontosabb persze mint az E10-el, valamint végre nem mászik rá a közép tartományra, de a mennyiség egy kicsit kevés.
    Egyelőre ezen próbálok segíteni a fenti dolgokkal, mert valaki írta, hogy a tápegység csere esetleg javíthat rajta.
    Ha ez sem válik be viszont, akkor más fejes után kell nézzek, a Fostex T20RP MK3-al szemezek mostanában.

Új hozzászólás Aktív témák