Új hozzászólás Aktív témák

  • Leigazoka

    tag

    válasz contaxg #49168 üzenetére

    Ebben mondjuk lehet igazad van.
    Az igények azok voltak, hogy:
    A hallgatok blues-tól a metálig (epic, folk) zenékben jól észrevehető legyen a hangszerek különválása
    és ha lábdob szól az mély legyen és dinamikus.. ne csak pattogjon, hanem szóljon erőteljesen, ahogy kell.

    Jó ok azt mondjátok, hogy ehhez inkább hangfalas rendszer kell, de abból egy komolyabb lánc sokkal többe kerül.. és ott már tényleg elhiszem, hogy órákat kell a boltokban a cuccok hallgatásával tölteni, ha nem akarok egy sufnit megtölteni a vagy jó- vagy nem komponensekkel.
    Pl: egy nekem tetsző ELAC polchangfal párja 550 e ft ... csodálatosan szép és pár ismerős is elismerően szólt róla .. talán a BS244 volt.

    Am úgy érzem lassan rááll a fülem a Sinere, mert már a dob, bassz gitár szeparáció kezd előjönni. Annyi, hogy nem kell full hangerő a Xonáron csak 40-50 %, mert az után már elvész a basszus.

    Megköszönöm a segítségeteket.. de Miskolciként nem tudom megtenni, hogy sokszor járjak Pestre... mert akkor Fejhallgatóplázát és a Nomonót is meglátogatnám.. még jó, hogy Bukk900 ifi nano ját kitudtam próbálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák