Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz dudika10 #3844 üzenetére

    Nem csináltattam meg. Megjavult magától :Y . Valószínűleg az lehetett a gond, hogy az első találkozóhoz megautóztattam. A rossz erőhatások miatt mechanikus súrlódás jött benne létre, emiatt adott hörgő hangot, de végül pár hét alatt kiállt belőle, a helyén kilógta magát :)

    AS Mini vs Fostex: döntetlen, mindkettőt használom és szeretem. Egymás mellett, egymástól 2 cm-re vannak most is, zenétől függ, épp melyiket használom.
    Jazz, komolyzene, meg úgy általában instrumentális: Mini, a szebb tér és a finomabb hangzás miatt
    Heavy metál, rock, pop, meg minden más: Fostex, a nagyobb dinamika (ezen műfajoknál alapvetően jellemző a gyenge dinamika) miatt.

    (#3843) baluka26
    A HD540 üdvözöl, és köszöni szépen, jól érzi magát. :)
    Nincs változás a készletemben, ami régen volt, az megvan most is.
    A fontosabbak: 3db K240 Sexi, K500@601, HD540, HD668B, de mostanában hallgatni szoktam a K240 DF-t is
    A nem fontosak: K242HD, K240S, K240M, K340, K140, K141M, K280, Yamaha HP-1, meg ami nem jutott eszembe.

    Majdnem lett egy HD250-I is, de aztán kommunikációs zavarok miatt meghiúsult, mire megint beszélni tudtunk, addigra lelohadt iránta a lelkesedésem.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák