Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz krichd1 #34717 üzenetére

    Igen, ez sok területen így van, én pontosan tudom mire lenne szükségem, csak hogy ki tud olyasmit (a megcélzott ársárvban) adni az szokott lenni a fejtörő :DDD

    Köszi a tippeket, ezeket átmazsolázom. :R Elsőre a creativeon majdnem átlapoztam (eleve rühellem a gyártót több ok miatt; bár a mostani dac is tőlük származik, ez az egyetlen cucc amit szeretek tőlük) de nem is hangzik annyira rosszul. Ok, a fejemben van egy hatalmas fal az A2DP előtt, de először is OTG-vel remélem működik, másodszor a pc/notiról is kaphatna néha bt-on jelet (telefonnal meg távirányítanám az adott gépen a lejátszót) és már mondta más is hogy normális cuccban hallgatható BT-on át is a zene...

    Ez a Musiland Monitor 06 MX vs Leaf Audio OTG-s DAC/füles erősítő igényel még némi utánajárást, de gyanítom semmivel nem leszek okosabb mint most :DDD , megrágom melyik lenne jobb...

    Ha jól tippelem(?), a Musiland előnye hogy kvázi cd játszóként üzemelhetne, (végülis annyira rugalmas DAP mint a CD játszóm :) ) sok formátumot ismer, olyat is amit a telefonom nem;(más kérdés baromi ritkán találok ilyen anyagot) a Leaf Audio meg mehetne telefonról, és talán(?) picivel jobb minőségű cuccokat raktak (a kevésbé igényesen kinéző) a házba.

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák