Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz binatone #34145 üzenetére

    Mekkora nyugalmi áramot hagytál? Nem fognak szegény fet-ek halálra melegedni? :)
    (12V-os táp mellett 6V*0.1A fet terhelés az ajánlott ami merész 600mW diszipáció egy vacak kis TO-220-as tokra... Szerintem kicsit sok, de legalább lesz termikus zaj bőven. )
    Jelútba azokat a régi rifa vacak kondikat gyorsan elfelejteném nagyon mosnak. Korrekt MKS4 WIMA való helyükre. Kimenetre meg elkó se mindegy milyen valami jobb LOW ESR & IMP 1000uF kerüljön mély hangok meghálálják.
    Illetve amennyi hely van még na pont annyi puffer kondi kerüljön a dobozba... Abból sose elég én az első szekeresem 2200uF> Stab IC > 220uF kondival csináltam... Hamar cseréltem 22000uF - 2mH - 22000uF -1uF fólia tápra... Ég és föld volt a különbség jó értelemben! :))
    UI: Ja és ha a kimenő kondival párhuzamosan nincsen kötve egy jó WIMA MKS4 1uF akkor a térből és részletességből illetve a magasból is sokat de sokat veszítesz. :))

    [ Szerkesztve ]

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák