Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz Audison #27126 üzenetére

    diy vonalon XMOS (elég a PCM5102 analog rész nélkül csak az XMOS usb/spdif verzió)
    Én most egy ilyennel hallgatom a mytek96-ot. (Contaxg-nek hála hogy a kis mytek itt vendégeskedhet nálam.)

    Egyszerűen álmaim DAC-ja. Hihetetlen jó ez a mytek! MIóta itt van és megszerettem tényleg úgy vagyok vele h ogy kell a francnak diy-dac vagy kell a fenének vacakolni vele. Már arról is letettem, hogy csöves analog fokozatú trafóval leválasztott diy dac-ot csináljak dupla wolfson chippel minden résznek saját trafóval, ahogy illik. Ez a mytek96 pont annyit és pont úgy adja nekem ahogy amit egy dactól elvárok. Biztos van jobb, de ez már az a szint amit szerintem évtizedekig gond nélkül tudnék élvezni akkor minek vacakolni? :)

    A csöves erősítőmmel úgy kiegészítik egymást mint a zsák meg a foltja. Najó lehet hogy még annyit fogok okosítani, hogy a dualmono csöves erősítőt dualmono és balanced csövesre alakítom . (Magyarul két csöves erősítőt hídba kötök... :DD )

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák