Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz matyi94 #25476 üzenetére

    Azért Zoli egyből khm hozzám fordult és lett egy működő DIY DAC-ja... :) Így a 3-ból legalább 1 az működik :C
    De bár hogy nézem 65k volt a DAC-ja igaz még nem hallottam, de jobban neki futva felugrik bennem pár kérdés:
    Javítani kell egyből szakinak másként nem megy?
    Gari?
    És ha megy akkor esetleg driver hiba? Az se fix hogy jó... (Főleg USB mellett...)

    Egyre jobban az a vélemény van bennem hogy DIY daccal csak óvatosan (mondom én a diyerkedő...)
    de most komolyan 100k-ba pl a DACTILUS már olyan hangot képvisel tudással is egyben ami nagyon ott van és ha azt is figyelembe veszem, hogy ja van korrekt áfás számla, van garancia, van termék támogatás, bedugom és megy megéri az a 35k többlet?
    Mindenki döntse el mindenki maga. 10-30k ig diy meggondolandó 70-100k körül biztos megéri szívni egy ebayes diy cuccal? (Erről még aki úgy értelmezné hogy azt mondom NE annak: Még én se tudom ! Csak költői kérdés és gondolkodásként tettem fel! )

    Bár azt is hozzá tenném ,hogy fizik ugyanilyen dacját míg ment hallottam!
    És jut eszembe az 75k volt (+USB miatt)
    1. Pattogott (75k ért vicc szerintem...)
    2. 1-2 órán belül az is beadta a felmondását és örök vadász mezőkre futott...

    [ Szerkesztve ]

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák