Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz bkercso #24710 üzenetére

    Én eléggé csalódtam a hangkártyákban. Régen úgy moziztam (meg játszottam) hogy X-Fi Extreme Gamer hangkari meg Logitech Z-5500 és optikain használtam a Z-5500-at filmnél, mert az analóg átjátszással hallhatóan szarabb volt, ergó a Z-5500-ban jobb volt a DAC, mint az X-Fi hangkártyán, pedig akkoriban nem számított szarnak egy X-Fi. Mondjuk én eleve utálom a nagy kitérésű subbal szerelt rövid ládát, ami csak ugyanúgy búg minden mélytől, csak az ember a nőkért mindent... aztán meg úgy meg tudnak dumálni... Rákerestem és ezt írtam 5 éve ...hát el sem akarom hinni, hogy ezt én írtam, ráadásul tavaj pontos j-vel :DDD LOL, mindegy. Hallottam már szart eleget életemben, retek 5.1-es szettekre voltam száműzve, amik zenére teljesen alkalmatlanok a nulla közepükkel meg a búgással. Ez a fejes most nem búg, szerintem egész ügyesen részletezi a mélyet amit a mai napig szeretek, szóval ehhez veszek valami erősítőt saját DAC-al azt hiszem. A PC-s hangkártyázást meg elfelejtem. Az integráltba azért dugtam most, mert éppen ez volt itthon, de nem nagyon hiszem, hogy van olyan PCI-os hangkari, amibe ha bedugom tökéletes lesz. Pláne, hogy 68 ohm-os fejes. Nem veszek hangkártyát. Nagy mázli, hogy a multieffekttel jó, de ha lesz erősítő kipróbálom majd az effektet is erősítővel, aztán lehet elolvadok, mert mégjobb lesz. Le tud készíteni 250mV-os vonalat az effekt, szóval analóg bemeneten elvileg isteni lesz a fejhallgató erősítőnek... meglátjuk, a vak is aszonta... már csak azt kéne kitalálni, hogy melyik erősítő legyen.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák