Új hozzászólás Aktív témák

  • screwdriver

    tag

    Hú, köszönöm az infókat és a segítséget!

    (#10446) bigmasterg: Ahogy nézem ezek a Mytek dolgok is nagyon magas szintet képviselnek. Csemegéztem a belsején.

    tudja a fene, hogy mitől függ, hogy valamit "pro audio" vagy "audiofil" kategóriába raknak be
    Szerintem a stúdiókba szánt dolgokat úgy tervezik, hogy mindent a "száraz" valójában mutassanak meg, ne takarjanak el semmit, minden pici hibát az ember képébe vágnak.

    próbálják semlegesebbre csinálni jól fogtad meg a dolgot. És igen hamarabb kifárad az ember ezek használatával.

    (#10450) Bodz: Talán szerdától bejutok a Corg-hoz. Zero ügyben már zaklattam "fapacit" egy másik fórumon.
    Köszi a Matrix-hoz a linket, én is megtaláltam, 275.00 euro lenne postával. Ígéretes szerkezet, olvasom a teszteket róla.

    (#10457) szilu7 : Zero igen képbe került.
    A Zeronak szerintem jó a DAC része, viszont az erősítője nekem nagyon nem jött be
    Olvastam a neten, hogy ki is szedték kompletten mod keretében :)
    Az ára a beépített anyagok tekintetében megfelelőnek tűnik. Csak valahogy egy kicsit olyan érzésem van, mintha egy DIY készletet kapnék már vhogy összeszerelten. De még dolgozhatnék vele. Pákásztam én régen sokat, de már nincs rá időm sajna.

    (#10451) contaxg :
    A V karakter inkább "loudness"-esnek hívják. Ez egy stúdóban erősen kerülendő
    '94 környékén volt még analóg 16 sávos 1/2 collos szalagos demo-stúdiónk. Akkoriban csak JBL 4208 monitorokra volt pénzünk. Úgy emlékszem elég egyenes volt az átviteli görbéje +- 2dB-en belül adták meg. Felszámolás után meg akartam tartani. 2-3 óra zenehallgatás után garantált fejfájás volt :) Nem tudott a háttérben zenélni.

    [ő volt az]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák