Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • winbox

    senior tag

    válasz C64 #1028 üzenetére

    Nekem tényleg csak azzal van bajom, hogy nem képesek frissíteni az oldalukon a telítettség jelzőt. És ez nem csak most van így, egyre többször fordul elő, hogy nem rakják be az automatába, mert tele van, miközben előtte napokig és meg a telítettség email után is 1-2 napig zölddel jelzi. A nagyon nagy automatákat is. A kicsik már szinte folyamatosan pirosak, de minimum narancssárgák. Kérdem én, akkor mi értelme ennek a telítettség jelzőnek? Tegnap elmentem a városban mindegyik automatához, 4 db, abból 2 zöld, azok jó nagyok és 2db kicsi, egy narancssárga, másik piros. A legnagyobb a Tescoban van, nagyon sok rekesszel. Pont akkor vettek ki egy S-es csomagot előttem és utána megteltet írt, pedig az enyém is S-es volt, de be se engedte írni a kódot, ahogy a csomag feladásra nyomtam ki is dobott. Meg se kérdezte mekkora kell, na itt tudtam meg, hoy csak kamu hibaüzenet...Mindegyik automatánál ezt csinálta. Itt tuti, hogy más áll a háttérben, nem a telítettség, amivel megint nem lenne baj, de akkor ne ilyen gusztustalan módon kezeljék, írják ki, hogy hülyegyerek most nem tudsz csomagot feladni bármilyen műszaki vagy egyéb okból majd, ha megjavult írják ki vagy értesítenek emailben, hogy ne hiába kocsikázzak...vicc

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Google Pixel 8 Pro 128GB Obsidian és Google Pixel Watch LTE Champagne Gold - https://t.ly/nW98Z

  • Sumptuous

    senior tag

    válasz C64 #1028 üzenetére

    Na nem akarok én lenni a foxpost védőszentje itt, de nem sok problémám van velük, és amit én láttam, tapasztaltam azt tudom csak mondani.

    Lennie kell egy nagyobb rekesznek is szabadon, mielőtt nyitja a felszabadult kicsit. Gondold végig, ha nyit neked egy kis rekeszt és nem fér be a portékád, akkor mit csinálsz? Rányomsz, hogy nem fért be.. és nyit nagyobbat.. De ha nincs? Akkor mehet az egész feladási procedúrád a levesbe és kiírja hogy "bocs, nincs most nagyobb, menj máshová". Ezt elkerülvén csak akkor nyit, ha van elérhető nagyobb rekesz is.

    Pont az elhagyatott helyeken megy nagyot a Vinted, ezt ki sem fejtem.

    Nem 1500, csak 900Ft ott a csomagküldés. Viszont rengetegszer ez az összeg is nagyobb a rendelt áru értékénél, így az emberek mérlegelnek és nem veszik meg a terméket, vagy összeállítanak nagyobb csomagot azonos eladótól, hogy megérje megvenni a +900Ft-al számolva is. Na erre a mérlegelésre most nem volt szükség, ha akartad, egy 400Ft*-os vackot is megrendelhettél teljesen ingyen, gondolhatod mekkora mennyiségű csomagot generálva ezzel.. Az meg hogy ti nem hallottatok róla, hol releváns?

  • Flashcash

    Közösségépítő

    válasz C64 #1028 üzenetére

    Megerősítem én is, Budapesten olyan csomagautomatánál öt helyen nem tudtam ma feladni, akkor sem ha előttem több csomagot vettek ki, tehát központi hibájuk van és nem lehet sok helyen egyáltalán csomagot feladni.

    Összegezve szerintem ez a cég a kommunikációjával ezt üzeni a felhasználóiinak:
    - általános hiba van de nem írnak erről semmit a saját honlapjukon, tehát leszarják az ügyfeleiket és nem érdekli őket, hogy mennyi ember mennyi időt veszteget el aki próbál csomagot feladni feleslegesen
    - a telefonos ügyfélszolgálatuk 15 percnyi hívás után is elérhetetlen (biztos azért mert jól működik a rendszerük)
    -a hiba úgy tűnik hosszú ideje fennáll, tehát a rendszer és az ügyfélszolgálat akkor működik jól ha nincs probléma, probléma esetén minden alulméretezett

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák