Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BobTail

    őstag

    válasz legiaap #23457 üzenetére

    Vihar előtti csend ;] de köszönöm, köszönjük!
    És én is szeretnék gratulálni a képekhez MR007RM (#23434) :R

    [ Szerkesztve ]

  • MR007RM

    addikt

    válasz legiaap #23457 üzenetére

    Ez nagyon jól esett tőled, hasonlót sem vártam soha. :R

    (#23458) BobTail: Köszi! Bár neheztelek a Nokiára mióta váltott, azért kíváncsian várom az EOS-t, illetve egy hasonló képességű kamerás telefont, mi képes volt megváltoztatni egy olyan ember fotózáshoz való viszonyát, kit korábban egy kicsit sem érdekelt a téma és fingja sincs hozzá, csak használ valamit ami produkál nyomogatásra.

    Attól félek hogy az a világ és szemléletmód, mi korábban sajátja volt a finneknek már sosem jön vissza. A teljesítmény és minőség meg forma együttes varázsa, egy kávéházban összegyült tervektől fűtött, munkáikat szerető egyéniségek, mondván "alkossunk valami nagyot" már a múlté és helyette csak a részvényesek és a pénz világa dominál egyes egyedül. Talán hasonló érzések töltenek el egy halott, kivégzett platformra épülő kamera használatánál, mint fentebb írt gratuláló hozzászólás. :R

    (#23463) SymbianOS: Tudom, fotózni. :D :R Így köztünk szólva mégha beteges is, csak azért is meg akarom mutatni ki a király telefonilag. Persze érdekel amit csinálok nem kicsit, de amióta megvan a teló van bennem egy ilyen érzés mellette. De ezt ne mond el senkinek ciki lenne. :D Bár egy jó fotós könnyen talál témát ha abból él, azért a téma jó ha adott, mert akkor könnyebb és inspirál.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák