Új hozzászólás Aktív témák

  • Qkackca

    őstag

    válasz CJ4567 #19056 üzenetére

    Szerintem az inkább a felhő tárhely méretből adódik, a tuning szerintem csak egy szöveges fájl lehet sok paraméterrel, kb mint a gta, de nem ismerem igazából a játék szerkezetét.
    A festés limitet inkább megértem, a textúrák sok helyet el tudnak foglalni.

    #19057: olyan nem érdekel, azt pár naponta látok (sima 1.6, alig bubog, bár az még az előző széria azt hiszem) ;] . Persze, hogy jöhet bármi ami nem n+1 skin :K

    #19058: ezt komolyan gondoltad? Oké, elfogadom ezt a véleményt de nem értek vele egyet.
    -Nem kompetitíven, hogy állítasz fel világrekordot, csak úgy kipottyan?
    -Egy linkből hogyan lesz 'mind' ?
    -like a boss témában biztos vagy? csak úgy random keress rá videót, aztán meg mondjuk a fail army-ra, én úgy látom inkább erre az analógiára hasonlít, nem arra amire te gondolsz.
    - ja hogy a Ken Block Gymkhana videókra gondolsz, azt elhiszem valahol ott gyökerezik az inspirációja a trükkökre.
    - DJS tuningjaira térve, nem találkoztam sokkal vele, de ha minden igaz kettő van tőle, egy az autón telepítve (ebben azért nem vagyok 100%, de egyik jelenleg elérhető tuninggal sem egyezik, talán az övé), a másik pedig a Ford Raptor A800-as tuningja, Wr névvel, abban speciel még a guminyomás sem volt beállítva, semmi finomhangolás, csak az alkatrészek összeválogatva
    Ranglistán is láttam a nevét az első helyen vagy a közelében.
    Nem ügyetlen emberke az biztos, de azért kicsit több fényt beengedhetnél a rózsaszín szemüvegen. :R

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Új hozzászólás Aktív témák