Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz _stick_ #16686 üzenetére

    igen, hát pont ezért is akartam felrakni. egy L.A-ből Vegas-ba free ride az nagyon must have dolog nekem is. a jutubos videók is ígéretesek voltak.. némi személyes fenntartással persze

    de az, hogy egy majd 50gigás játék és a box-on a beállítási lehetőségek a kormány-szekcióban kimerülnek a legalapabb dolgokban, de tényleg, és akkor még azok se sokat érnek, mert a legjobb beállításnak sincs köze a Horizonos érzékenységemhez, vagy fél órán át próbálgattam, de nem is volt igazából sok lehetőség. 3 csúszka wheel, brake, clutch-hoz aztán pá... konkrétan fék nincs. tövig kell nyomnom a pedál a legérzékenyebb szinten ahhoz, hogy kivillanjon egyáltalán a féklámpa de akkor sem fékez sokat..
    az autók mozgása teljesen más mint a Horizon, csont árkád játék, minden tekintetben. borzalom
    a grafikája szép, és lehetőségek is adottak lennének, épp ezért akartam ránézni, de ha nem tudod beállítani a vezérlődet, akkor cseszheted. márpedig a boxon ez a helyzet
    semmi, de még magukat a gombokat se tudod átvariálni sem. annyira fapados a setup-része, hogy már szinte fájt
    ezt így nem lehet, így nézhet ki bármilyen jól a grafika, meg lehet felőlem húszfajta jármű-kategória is benne

    CJ4567 ne viccelj már, kit érdekel a pénz :) egy dologra voltam csakis kiváncsi, és erre tökéletes ugye egy demo, hogy jól működik-e majd a g920-as kormánnyal és hogy tudok-e vele szépen, érdemben vezetni-e
    ha igen, onnan már több, mint fél siker..
    de hát ebből a szempontból kalap szr

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák