Új hozzászólás Aktív témák

  • NZKK

    tag

    Szakértők ide!!

    Szóval alapvetően azt kéne kideríteni, hogy ezek a körök teljesen normálisak vagy ma már mondjuk inkább ne menjek ki az utcára, mert fejbekúr egy meteorit.

    Szóval ma kb egy órát játszottam a játékkal, ebben az időtartamban összvissz 1x sikerült 5 percnél tovább életben maradnom.

    1) Érkezés az épület tetejére, akkora lagg, mint ide Vegas. Úgy érzékelte a játék, hogy nem a tetőre, hanem 2m-el arrébb a semmibe érkezek, leestem meghaltam

    2) Előbb érkeztem az épület tetejére, csávó így kénytelen volt alulra érkezni. Fenntről haladtam lefelé, 3,5 emeletet kutattam át, muníciót és kispajzsot találltam csak, 1. emeleten találkoztunk, neki nyilván már volt taktikkai shotija, lépcsőfurdulóban ugrásból egyhit. kampó.

    3) Egyszerre érkeztünk a háztetőre, nekem nem engedte felvenni a fegyvert,csak a lőszert, ő felvette, egyhit.

    4) Szintén háztetőre érkezek, nagy pajzs van csak ott, ugrok le egy emelettel lejebb. város másik végéből esés közben sniper-el kapom a fejest.

    5) Legtávolabbi ponrta ugrok, feltápolom magam, aránylag jó fegyverek, rámszűkül a kör. 10 percig néztem egy adott irányba, mert láttam, hogy a csávó arra érkezett. 15 perc után megxyek a következő körhöz. 5 másodperc után 2x fejbelő a csávó abból az irányból amit eddíg néztem sima m4-el. Mindketten építkezünk, ő átbugol a falon egyhit.

    6) Földre érkezek, felveszem az m4-et, csávó előttem fut el, telibedarálom 96 in 3at kap, azt se tudja honnan lövik. Egyszer csak megrántja az egeret és crossbow-al noscope kapom az egyhitet.

    7) Tetőre érkezünk, semmi fegyver, én jobbra, ő balra, én muníciót találok, ő shotit. egyhit

    8) Házba érkezünk, én pumpi ő taktikai. Ő két hitből 86ot kap én egyhitből 140-et.

    9-10-11) Harcolok valakivel érkezést követően és közben hátbalőnek. De mindig csak engem, hiába a másik ott van mellette, csak engem lő mindenki.

    12) Érkezés házba, összeszedem a cuccokat lépek ki az ajtón 210m-re kapom a fejest sniper-el.

    Ragequit

    Szóval nyilván látni, hogy 1x haltam csak meg konkrét bug miatt, de most komolyan, statisztikailag mennyi esély van arra, hogy a játék ennyire ki.asszon velem?

    Nem lottót még nem vettem

    Oh yeah !

Új hozzászólás Aktív témák