Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    válasz ReFleXx #16669 üzenetére

    Ok, de ha nem muszáj nem térnék el ezektől a számoktól, csak ezért kérdeztem. Nincs valami nagy választék a használt piacon vagy csak én vagyok túl skót nem tudom. :B 20k darabár fölött már rá sem nézek a felnire.
    (Igaz, csak egyszer kell megvenni, ezzel győzködöm a zasszonyt is, mert ő úgy van vele, h vigye el egy kocsi a-ból b-be, a többi nem számít. Bár most, h poronty lesz azért egyre jobban érdekli a biztonság témakör is.)
    Találtam egy ígéretes felniszettet, holnap megérdeklődöm. Kerékközepet meg legfeljebb cserélem, az már nem tétel. Kösziiii! :R

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

  • kelly416

    veterán

    válasz ReFleXx #16669 üzenetére

    Igazából az agy átmérő lehet nagyobb, ha van tehermentesítő ami passzol bele, de én sem ajánlom senkinek, mégis sokan csinálják ezt a mókát.

    x_424:
    Én is nézegettem a Fókára annak idején felniket, de őszintén szólva elvitte a szerelő a pénzt amit erre szántam. Azóta nem bántam meg, hogy maradt az acélfelni, könnyebb is mint az alufelni, és szerintem biztonságosabb is. Ez legalább nem törik, ha baj van, "csak" véglegesen deformálódik.

    flymi:
    Én a Mazdámra annak idején vettem normális gumisnál számlás garis stb. megoldással 4 gumit 120-ért (asszem, már nem emlékszem pontosan), és megemlítettem egyezkedés közben, hogy kellene négy felni is, jó a használt lemez, csak legyen valami, mert a jelenlegiek eléggé kukák, és olyan helyen venném meg a gumit, ahol ezt hozzá tudják csapni. Hát mit ád az ég, 5000 felárért hozzá csaptak négy felnit, ami használt, de kifogástalan állapotban volt. Se ütésnyom, se rozsda, szépen újrafestve.

Új hozzászólás Aktív témák