Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AirBooms

    addikt

    válasz fatal` #5127 üzenetére

    Ez így van. Egyet értek. Nekem volt egy ilyen Q9550-em, ami szinte feszemelés nélkül tudta vízzel a 4 GHz-et. Majdnem az összes hajam kihullott, amikor pár napos használat után a tápom megölte az alaplapot (Asus Rampage Extreme), s így hetekig csak nézegettem ezt a különleges procit, majd végül eladtam - szerencsére jó áron - aztán jött az i7.
    Hogy melyikünknek mennyit ér meg az FS? Hmm, ez egy érdekes szociológiai és egyéb témaköröket boncolgató kérdés - szerintem! :D Ha naponta órákat, s hetente napokat vagyunk képesek mindenféle problémamegoldással szöszölni, hogy "egyszer majd repülhessünk" egy-két órát, hát nem vagyok benne biztos, hogy igazad van! :DDD
    Érdekes kérdés lenne - persze csak, ha mindenki őszintén válaszolna - hogy egy valóban repült órára, hány szöszöléssel, bajlódással töltött óra jut az egyes júzereknél az FS-sel?
    Nálam ez most egész jó arány, szinte nem kell a cucchoz nyúlni (le is kopogom!!!), de nem olyan régen volt, amikor akár 15-20 óra is elment repülés nélkül, csak a problémák megoldása miatt! :U

Új hozzászólás Aktív témák