Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar123

    senior tag

    válasz #96241664 #4290 üzenetére

    Nem én mondtam. Hanem egy olyan játékos aki állítólag top játékos. Nem tudom te milyen szinten vagy, de nem is érdekel. Sokan mondják, és mondták ezt. Én is így gondolom, de az eladhatós dolgot nem tudom, mivel szinte sosem veszek játékost. Az elmúlt idoszakban egyáltalán nem sírtam, főleg nem napi háromszor. Én tudom miért szar a játék. A pénz miatt. Szerinted meg ez egy fair verseny, ahol EA bácsi szépen becsületesen próbál pénzt kicsalni a játékosokból.ez is egy vélemény. Szíved joga. Te úgy általánosságban nem írsz ide, csak néhányszor beszólsz védvén ezt a céget és termékét, amit kb a játékosok 80% szid, mert buherált. Nem akarom minősíteni a véleményed. Továbbra is mondom. Ezt most egy olyan játékos mondta aki jó, és nagyobb intelligenciával bír mint egy kaktusz. Amúgy nála is úgy jön ki, hogy megkapja Ronaldot, és rengeteg képtelen gólt lő, majd később nem. Aztán jön Jerzinho, akivel megint minden gól. Egy közepes de nem vak játékos is meg tudja állapítani, mi az a gól ami ritkán gól. Ha ebből van 3 meccsen 8... Az szerintem nem szerencse. Nálad igen... Próbálom nem minősíteni. Amúgy az ha valamit nem veszel észre az nem cáfol semmit. Ha észre veszed az se feltétlen elég. Ha sokan észreveszik. Nem zörög a haraszt... Amúgy meg arról, hogy mi a kontraproduktív: 12 ezerért pakkokat árulni, melyből 20ból egy sem hozza vissza a pakk értékenek a felét. Ez is logika alapján az. Viszont mégis működik. Mivel a játékosok egy jelentős része agyilag kb egy kaktusz szintjén.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák