Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar123

    senior tag

    válasz #96241664 #2923 üzenetére

    Attól, hogy nem bizonyították bíróságon... Eleve milyen tárgyalás? Van róla link, vagy mendemonda? Mi volt a vád? Milyen alapon? Egy játékba olyan mechanikát raknak amit akarnak. Ha akarják akkor csak neked amatőrön védekeznek a játékosaid, míg a másiknak legendáson... Emiatt aztán perelheted. Az ő játékuk. Felőlem, ha te nem látsz soha semmi különbséget... Bárki lehet vak ha úgy akarja. Nem azt mondom, hogy ellenem csal mindig, hanem azt hogy rengetegszer belenyúl. Ide-oda. Ezt szerintem csak a vak nem látja. A sírásaim általában erre példák. A szerencse meg... Annyira ismerem a matematika valószínűségszámítást, hogy olyan nincs, hogy egy meccsen pl semmit nem véd a kapusod. Persze fontos kiemelni, hogy én ziccerekről vagy védhetőnek tűnő lövésre gondolok. A másiknak meg mindent. Érted 5szor nem dobhatsz zsinórban hatost. Vagyis igen, de egy élet alatt talán egyszer. itt meg kicsit gyakorta előfordulnak ezek. Aki egy kicsit is sokat squad battlesezik, amiben ugye szintekre van belőve az AI, azok alapján eléggé felismerhetőek az online játék szintkülönbségei. Na meg eleve a játék szintjei is csúszkák szerint vannak. A játékban a egyik legfontosabb tényező azok a játékosok, akiket épp nem irányítasz a tizenegyből. Ezek mozgása, és viselkedése pedig aligha kapcsolat függő. Legalábbis óriási különbségek aligha lehetnek. Eleve azt mondod, hogy mert videójáték. Akkor a Seasonsben ez miért nem érződik ennyire. Ez a sok hiba? Az nem videójáték? Ott ugye nem lehet egy használt autó árát elkölteni. Hmmm érdekes. :D Nem célom, hogy meggyőzzelek. Ha akarsz hinni a Mikulásban tedd boldogsággal.

    A példamutatás: Persze szeretném abbahagyni, és folyamatosan arra várok hogy minél több coint adjak el belőle. Bár mostanában inkább csak arra, hogy el tudjam adni a befektetést... Persze lehet, hogy még akkor is húzom egy darabig. Nem tudom, valami mindig itt tart, de nem a játékmenet az biztos. Amúgy meg talán napi négy nincs meg. Mert eleve már nem minden nap játszom, és akkor sem minden nap írok. Én nem statisztikákat hozok, hogy hány XGvel kaptam ki, hanem a játék faszságait próbálom bemutatni. Ha szerinted nem gáz, hogy egy focis játékban a labdának nincs teste akkor... Ne haragudj, ha zavar hogy a játékot szidom, mert szerinted jó. A fórumtársak együttérzésére van szerintem minden panaszkodónak szüksége. Mert sokan egy hajóban evezünk. Te meg élvezd ezt a fair játékot és a hologram labdát. :DD Meg a 0,6 másodperc alatt 25re gyorsuló és megálló játéksokat. A dühítő, hogy nem így vettem meg. De nem baj mert mindannyian tudjuk, hogy ez még szarabb lesz. Ahogy javítgatják. De mit is várunk azoktól, akik egy számlálót nem tudnak megcsinálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák