Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz EA's hit #17682 üzenetére

    Van más alternatíva hasonló árkategóriában mint Varane/Gomez/Mendy vagy akár Mbappe? Ha nincs akkor mi alapján mondod azt, hogy túlhúzott lapok. Kik nem túlhúzottak akik hasonló stattal vannak? Ha én azt mondom, hogy Gimenez jobb lap mint Varane akkor nem igaz de ha te mondod higyjem el? Az, hogy kit hány ember használ max akkor lenne releváns ha ugyanannyi ideig lenne nyitható vagy bárkivel linkelhető lenne egy játékos. De míg A opció a fél játékkal linkel és feleannyiba kerül mint B opció aki a játék 20%-val kétszer annyiért addig ki a f**zom fogja a B opciót választani? :F :D
    Semennyivel nem szívtam több meccset Martial vagy Jesus ellen mint Haland ellen.

    De persze ha neked jobb így, mondjuk azt hogy neked van igazad, és a Fifában NINCS csalás, NINCSENEK olyan lapok, amik húzottabbak más hasonló lapoknál, NINCS scriptelés sem, mindenki teljesen azonos feltételekkel indul.
    Mondtam ilyet? Mikor? Arról meg nem tehetek, hogy kitaláljátok azt, hogy ha X meg Y az ördög aztán jön a scipt ha ő van a csapatban. Ha a játék úgy akarja akárki van az ellenfélnél úgyis szopni fogsz. :R :R

    Amíg Neymarhoz tapad a labda, amikor vonzza a labdát, és akkor is nála marad, amikor elveszíti
    Ez mire érv könyörgöm? Egy Insignehez is tapad a labda. Murielhez is. Lautarohoz is. Minden támadóhoz ha épp olyanja van a játéknak. Mutassak róla videókat a saját gameplayemből? Ez nem Neymar sajátossága hanem a játék balfaszsága. Maximum azért Neymarnál látod mert minden embernél az a nyomorult gold kártya van :D :D
    Mielőtt jössz azzal, hogy azért mert Neymar túlhúzottabb mint Insigne vagy Muriel. Az 5/5 miatt használják sokan de egy Insigne jóval jobb lap nála.(Van akinek fontosabb az 5 skill mint a jobb statok :Y )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák