Új hozzászólás Aktív témák

  • Aguinaga

    őstag

    válasz Woodslave #24717 üzenetére

    Hát, nálam gold Nemár sokat játszott, bár már csak venni tudtam, coin hiány miatt elég későn, olyan 170k volt akkoriban.
    Gold CR is volt, pár meccsre (nálam ez 30-40), de eladni csak azért adtam el, mert akkoriban jó áron ment (többért, mint vettem), és tudtam egy TOTY Ilicic-et meg még valakit venni az árából.
    Messit nem próbáltam, csak a TOTY loan lapját, sajnos nálam 4-4-2-ben a jobb szélen eltűnt, de ha betettem középső CAMnak (4-1-2-1-2-ben), akkor nagyon is adta.
    VVD-nek a futmas lapját pickeltem egyik garantált sbc-ből akkoriban, amikor a promo volt, simán ma is csapattag.
    Kantenak is csak a loan TOTY lapját használtam, nagyon tetszett, de megvenni nem tudtam volna soha.
    Mbappe: megvettem a gold lapját, mikor már csak olyan 70k körül ment, ma is a csapatban van, padon, a TOTS lapjából a loan volt meg, nagyon bejött, reméltem/remélem, hogy valamelyik SBC beadja, de a mai napig nem...
    Ben Yedder: sima gold untrade lapját nyitottam egyszer, a sok francia/ligue1-es objectivehez nagy hasznát vettem, sokáig király volt. Később egyik IF lapja is megvolt, az is tetszett, az ő lapja is jó lenne TOTS formában, de nem sikerül kipikkelni.

    PSN: OldSlowhand74

Új hozzászólás Aktív témák