Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    eszembe jutott valami bár gondolom mennyire akar már bárki beszélgetni... ;]

    Szóval azon agyaltam, hogy elég sok játékos megfordult a klubban, de van csomó olyan top (meta) játékos, akinek gyakorlatilag minden változata kimaradt, vagy legalábbis nem lett soha alapember a csapatban. Persze az utóbbi időszak nyitásai sokunknál hoztak olyanokat akiket korábban nem és pont ezért is jutott eszembe. Nyilván nem Cruffy meg Gullit vagy R9 (oh wait ;] :D ) szintre gondolok, hanem amit azért meg lehetett venni nagyjából bárkinek aki tett időt a játékba

    Kante: szinte semmilyen formában nem volt. A gold is olyan drága volt anno hogy nem engedhettem meg, aztán amikor a totyt meg tudtam volna venni valamiért De Jongra esett a választás.

    Mbappe: a gold változata megvolt de csak pár meccset játszott, további változatai teljesen kiestek.

    CR7: a goldot megvettem, azt hiszem egyik nagy hiba volt anno mert mindent felrúgtam miatta amit addig építettem, szintén pár meccses karrirere volt, most a toty megvan de nyilván már más meg szinte mindegy.

    Messi: a gold jött ment többször is, valahogy mégse lett soha alapember, más változatai nem voltak

    Neymar: még nyitottam is, a goldot meg is vettem korábban de szintén nem jásztott túl sokat a klubban

    VVD: soha semmilyen formája nem volt meg, a toty loant kivéve

    Ramos: szintén nem volt meg soha se arany, se további

    Varane: szintén nem

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák