• getdizzy

aktív tag

Sziasztok

Én is leírnám a tapasztalataimat, és hogy mi lenne a jó ha mondjuk változtatnának.

PS4 div2-3 között ingázok, rendszeres WL résztvévőként jelenleg, és kb már 1000 UT meccs van az idei FIFA-ban

Kezdeném a jó dolgokkal:

- Végre ki lehet használni ha valaki jobb testfelépítéssel rendelkezik

- Mindig kérik a labdát és kérés nélkül futnak be jó helyekre a játékosok, főleg már itt div 2- 3ban azt vettem észre, hogy az észvesztett előre rohanás kezd megszűnni és a kijátszásra alapul ahol ezeket lehet kamatoztatni, Sajnos nekem még a főlényt nem mindig sikerül kihasználnom, ebben kell még fejlődnöm, mert általában 55-65%-ban mindig nálam a labda és a játékosaim átlagban 40 körülit mindig megpasszolják, de a gól nem annyira akar összejönni, jelenleg a div1-et messzinek látom magamtól

- Stamina, itt pl Vardyt emelném ki, aki még a 85. percben is simán megfutja a saját sprintjét úgy mint az első percekben, szerintem ez nála a való életben is így működik

- Becsúszások, végre idén szerintem nagyon el lett találva, pl Smalling fantasztikusan csúszik be mindig

Sajnos a kezdeti jó dolgokból csak ezek maradtak meg, ami néha igen bosszantó tud lenni

Akkor jöjjenek a rossz dolgok, már-már zavaróa dolgok...:

- Körülbelül október végéig tökéletesnek éreztem az emberváltásokat, most jelenleg katasztrófális a helyzet, és főleg a védekezésben ütköznek ki nálam, vagy magasra felrúgott labdánál elvált egy teljesen máshol helyezkedő emberre és a labda alatti játékos a gép által elfut onnan, hiába próbálom R3 oda oda húzni hogy váltson emberre, nem megy

- Irányított hosszú indított passzok és a sima passzok nem mondanám katasztrófálisnak de itt is vannak gondok, legfőképpen az erővel van mikor erősen nyomom, gyengén adja, erősen nyomom gyengén adja és ilyenek, ezért egyre több alkalommal az R1+passzt használom.
    Továbbá megfigyelhető mikor vezetsz és az ellenfél high pressure-re, team pressingre és attacking ra áll a játékosaid elkezdenek elfelejteni passzolni, néha tud idegesíteni

- Kapusok (nem) védései, sajnos a lapos erős lövések nagyon OPk idén, továbbá hiába áll a kapumban éppen most SBC500 Buffon ha a lövés a ötös sarkától jön vagy annak a vonalában de kicsit kintebb, a kapusaim eldőlnek mint a krumplis zsák és simán benyelik a gólt, sajnos jó pár meccsem ment már el így, mert hiába szorítom ki a védővel, belövi

- A végére hagynék még egy dolgot, ami lehet hogy személyes hiba de azért leírom és aki tud lehet tudja erre az orvosságot (lehet hamarabb nyomom meg a fejelés gombot, ne mtudom), de magas labdáknál figyelhető meg leginkább mikor a labda a középső vagy a támadó harmadba érkezik, hiába van ott jól fejelő játékos a támadó mögött helyezkedik el vagy 2 méterrel, és vagy fel sem ugrik vagy előre ugrik és belefejel a semmibe, majd ezután ő lemarad és máris emberfölényben alakulhat ki.

Ennyi lenne, remélem van aki vette a fáradtságot és elolvasta, és esetleg ír is hozzá pozitív negatív kritikát.
    Végezetül én úgy vagyok vele, hogy hiába van ennyi rossz és bosszantó hiba, eddig akkor is a legjobb FIFA