Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apach

    senior tag

    válasz Tibora98 #2472 üzenetére

    Keress egy CD képet majdnem alul a sávban van egy Kék fplopy féle ikon rajt. Arra katt. De.

    Előtte hozz létre egy meghajtót úgy, hogy a DT feliratú gombra kattintasz.
    Ha ez megvan, akkor katt arra a CD floppy-s ikonos gombra!
    Miután rákattintottál, megnyílik egy ablakocska, amiben legfelül elvileg a CD vagy DVD meghajtót neve stb áll. Az jó úgy ha úgy van neked is. Esetleg a Képfájl tömörítése szöveget is kijelölheted és akkor kisebb lesz a mérete. Ez után sajna már nem tudom miket ad ki, mert nekem nincs benn lemez most és nem tudok tovább lépni. De ha fájlt kell kiválasztani valahol, akkor az ISO-t válaszd!

    Még annyit. A képfájl célhelyét állítsd be hogy hova mentse, hogy megtaláld majd ha kész lesz.
    Én az Asztalt ajánlom hogy oda mentse.

    ha nem frissítetted le a progit telepítéskor vagy utána, akkor neked is teljesen magyar nyelvű kell legyen és tovább tudsz már menni. Még azért annyit leírok, hogy ha az ISO kész, akkor katt rá és hozzáadódik automatikusan a Daemon toolsba. Te csak annyit csinálj még meg előtte, hogy elteszed az asztalról egy általad megfelelő helyre, mappába vagy stb az ISO-t. Utána nyisd meg. Ha nem oké a dolog akkor kb 5-6 óra körül leszek megint, és segítek, akár skypeon keresztül, vagy pedig a TeamViewer nevű progin keresztül bemegyek gépedre és megcsinálom neked. De ehhez a telepítened kell ezt a progit is a gépedre. Még annyi ehhez a progihoz, hogy fájlokat is meg lehet osztani ezen keresztül. Sőőt beállítható az is, hogy az adott személy mikhez férjen csak hozzá, tudtommal.

    [ Szerkesztve ]

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák