Új hozzászólás Aktív témák

  • Kidus

    őstag

    válasz atillaahun #16214 üzenetére

    Dolgoztam egy ideig hotelban mint room server meg etteremben bartender/server, ott eleg sok kulfoldi volt de valahogy mindig kivulallo volt mindenki.
    Par jofejkedos amcsi kivetelevel en nem talaltam jo tarsasagot, tul altalanos volt a lenezes. Ez meg Kentucky volt.
    Most ( valamivel tobb mint 2 eve ) FedEx-nel vagyok, consultant meg grafikus, ez masik allam ( North Carolina ), teljesen mas vilag, itt ez a hely olyan mint egy csalad, mindenki tiszteli a masikat, szeretjuk egymast.
    Szerintem abszolut makon mulik, mondjuk van olyan hely ahol kevesebb eselyed van ra hogy resze legyel a tarsasagnak ( nagy varosokban altalaban konnyebb nyilvan ), itt ezzel nincs gond, itt inkabb az a gond hogy ez a varos meg az emberek nagy resze stilusban/eletvitelben nem az en vilagom.
    Szivem szerint mennek delre, lehetoleg SanDiego es kornyeke. Lehet hogy az lesz a kovetkezo, majd meglatjuk :)
    Vagy NY, de ott is rohadt draga minden es ha valaszthatok akkor inkabb legyen mindig jo ido es szabadidoben tengerparton dogles.

    Assuming Control

Új hozzászólás Aktív témák