Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Samott #54995 üzenetére

    Ez a baj a kampányokkal, hogy most valaki rázúgott, hogy a kocsogok mennyit loptak mer' 3 millióért vettek lélegeztetőgépet. Én szép csendben bekérdeztem, hogy hátizééé, tudni kellene a pontos típust és körítést, mert ez egy rendes kórházi cuccért még bőven olcsó is. Mondjuk kereskedő nincs itt az ex-autós csoportban, de hárman vagyunk akik közelebbről is láttak ilyesmiket aztán ott az árfekvés erősen 8-70 millió közti sávban bírt mozogni. Kideríteni senki nem akarja, csak marad, hogy tuti lopnak és a kurva anyjukat.

    Okés, nézzük meg, hogy mi szükséges és ne első kuglis találatból és otthoni cuccból induljunk ki, ami 1-2 órás kisegítésre jó kisüzemi cucc. Ne is a legdrágábból, amit ismerős cég Csikágóba vitt orvosi konferenciára bemutatni. Folyamatos üzemű csoda cucc, ami minden sarki kórházban kb. világipari szabvány, alapnak is az a kb. 5-6 üzemmód, meg satöbbi. Ezek mozogtam ilyen magasabb árfekvésben, de még mindig nem tudjuk melyik GE típusról beszélünk. Válasz? Kocsog fideszes, nem látod, hogy lopnak és csak ki kell nézni a fejünkből, ez tény. Nahh, ennyit erről, aminél az árak és tenderek kevésbé nyilvánosak, de azért be lehet tájolni még úgy is, hogy most Ebayen hiánycikk lett és annak is felment az ára :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák