Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    Topikgazda

    válasz cskamacska #30685 üzenetére

    A topikban nem kell HL-ezni, se most, se később. Jó akciókat osztunk meg egymással, ha valaki épp tud jobbat megírja, de azzal senki sem ér sokat, hogy X éve fél forinttal olcsóbb volt és pont aznap a szüleitől kapott X forintot, ezért leszólja a másikat, mert neki ingyen volt, ezért az nem HL / best buy és hasonló esetek.

    Én se szeretem, hogy kettészakadt a topik (régit jobban szerettem), de ez van. Napi szinten törlök vagy offba rakok ide nem illő kommenteket, de ahogy eddig is mondtam, ez nem egy lista a redditen, hanem fórum, ezért nem moderálom túl az egészet, mert azzal csak megölném az eleve csökkenő aktivitást.
    Kiemelni akciókat csak a moderátor tud, de szerintem nincs senkinek annyi ideje, hogy minden egyes akciót helyesen felülbíráljon.

    Én a legjobban annak örülnék, ha továbbra is segítőkész emberek egymás között osztanák meg a legfrissebb és tudomásuk szerint a legjobb akciókat.
    Ezt a témát itt beszéljétek ki, ide továbbra is az akciók és az azzal kapcsolatos kommentek jöjjenek. Köszi mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák