Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Arkennys #93735 üzenetére

    sztem egész frankó lett, early accesben még csak 3 map van, meg ha jól emlékszem 4 kaszt, 1fajta boss
    a játék dinamikája kiváló, szépnek mondható sztem simán... balanszolás még ráfér szvsz, kellemes a hangulata, hozza az első rész feelingjét, kijavították elég sok gyermekbetegségét

    ára is korrekt sztem, mikor aktiválták steamen azt néztem h a 6pack drágábban jön ki mint a sima, single gift (ugye a single az 19,9€ a pakkban meg 22,5re jött volna ki... azért erre figyelhetnének - persze ahogy olvastam volt aki megvette 6 packban, eleinte én magam is azt hittem hogy deluxe verziót adnak 6packan, de csak sima verziók voltak)

    animációk remekek, ahol lövöd ott vérzik, meg elég sok találati hely van a zedeken, mikor egy erősebb dög érkezik (SC/FP) akkor ilyen üvöltést hallasz :D vagány! meg a Crawlerek ás Clotok úgy másznak elő a szellőzőnyílásokból/csatornából :C

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák