Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz micafighter #125388 üzenetére

    Ez mostanra igaz! De szerintem ez változni fog. Nem hiába megy a Sony szekere a sok exkluzív címmel.
    Még az Activison el van a Coddal az tény, de a Bf már most meghanyatlott ezzel a fél kész 5-el.
    Azért minden nem vesznek be még a hülyék se. Ott a legjobb példa az Ubisoft-al, hogy megtudtak újulni az AC-val.

    Leginkább azzal van a baj, hogy a nagy kiadók is bele-bele hibáznak, ha egymás után 2 bukta van akkor belehet csukni az ajtókat.

    Egy másik megoldás, hogy letenni valami újat az asztalra, pont a régi időkben ezt játszották, mikor ezek a kiadók/stúdiók kitűntek a többi közül. Most ott a PUBG, az is Indie, jó szar, de megvannak veszve érte.

    Erre sajnáljuk a Blizzardot, amikor ők 10 év alatt alig adtak ki valamit. A legtöbb címe mára a "meh" kategóriának felel meg. A Diablot mindenki unja, az SC az epizódikusságával nekem már mínusz lett és mivel a multija abszolút nem érdekelt, így csak a legvégén szereztem be.
    Az OW is csak egy felturbózott Quake, de ez legalább el megy egy fejlődésnek. A kártya játékot meg a Moba klónról nem írok semmit.
    Viszont azt tudjuk, hogy a WOW az mai napig termeli a pénzt elég szépen, úgy ahogy a Heartstone és az OW is, csak 2019 van és én nem is tudok semmilyen bejelentett címet tőlük kivéve a mobilos Diablo-t...
    Tehát ők is szépen ráültek a pénzre és jól van, az alapítók biztos jól megszedték magukat.

Új hozzászólás Aktív témák